O firmie


Firma „EKOROZWÓJ” jest kontynuacją Pracowni Ochrony Środowiska istniejącej na rynku od 2000r. Firma współpracuje ze specjalistami różnych dziedzin posiadającymi długoletnią praktykę zawodową.

Od początku swojej działalności zajmujemy się doradztwem oraz kompleksową obsługą przedsiębiorstw w zakresie szeroko rozumianej ochrony środowiska.

Ochrona środowiska w projektowaniu budowlanym i w procesie inwestycyjnym realizowana jest na podstawie przepisów prawa ochrony środowiska, prawa wodnego, prawa geologiczno-górniczego, ustawy o ochronie przyrody i ustawy o odpadach. Posiadamy bardzo dobrą znajomość obowiązujących przepisów, co pozwala nam na skuteczne doradztwo i projektowanie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.

Nasze usługi realizujemy samodzielnie lub przy współudziale szeregu doświadczonych specjalistów. Wszystkie usługi firmy wykonywane są z należytą starannością, terminowo oraz w oparciu o obowiązujące przepisy. Dzięki wysokiej jakości świadczonych usług możemy szczycić się nieustającym zaufaniem naszych stałych zleceniodawców.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Telefon:+48 608 400 703+48 604 608 402

E-mail:pracownia@ekorozwoj.eu

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Telefon:+48 608 400 703+48 604 608 402

E-mail:pracownia@ekorozwoj.eu

ul. Kasztanowa 37, Zielona Góra